Skip to content

Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019

Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019 published on Brak komentarzy do Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019

No to startujemy!

Od jutra zaczynamy zmagania w ramach Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019. Do współzawodnictwa zgłosiło się 21 zawodników, którzy utworzyli dwie grupy Pro i Master. Terminarze spotkań zostały zamieszczone na stronach naszego stowarzyszenia. Zachęcam wszystkich uczestników do korzystania z aplikacji Whatsapp w celu podawania wyników. W tym celu w tej aplikacji utworzono grupy, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą znali wyniki meczów ze swojej grupy natychmiast po ich podaniu. Przypominam o prawidłowym podawaniu wyników tj: Gospodarz/Gość 6/4, 3/6, 7/5. Zwyczajowo wyniki podaje jak i zapewnia piłeczki gospodarz, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to gość, szczególnie gdy akurat on wygrał i chce się tym pochwalić :), to tylko kwestia dogadania, ważne aby je podać…Oczywiście jak dotychczas wyniki równolegle podawane będą na stronach naszego klubu.

Pozostaje życzyć wielu niezapomnianych wrażeń, jak najlepszych wyników, poprawy swoich umiejętności i realizacji założeń odnośnie uzyskiwanych wyników, a co najważniejsze sezonu bez kontuzji….

Powodzenia i do zobaczenia na korcie!

Start nowego sezonu-zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej BLT 2019

Start nowego sezonu-zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej BLT 2019 published on Brak komentarzy do Start nowego sezonu-zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej BLT 2019

Długo oczekiwany moment właśnie nastąpił. Startujemy z nowym sezonem 2019! Dwa z czterech kortów są już dostępne do gry, a korty 1 i 2 już niebawem również wystartują. Pogoda dostosowuje się do tego pozytywnego wizerunku i zachęca do aktywności w naszej ulubionej dyscyplinie :).
Od dzisiaj startujemy z zapisami do BLT 2019. Planujemy rozpocząć rozgrywki od drugiego tygodnia maja, tj. od 6-go maja. Zgłoszenia przyjmowane są drogami: sms lub WhatsApp 535266266 oraz e-mail: admin@barlineckiklubtenisowy.pl do 3-go maja.

Zachęcam do korzystania z aplikacji WhatsApp, w której planowane jest utworzenie grup, które zostaną dostosowane do liczby uczestników, a dzięki temu wszystkie podawane tą drogą wyniki będą widziane natychmiast po przekazaniu przez wszystkich zainteresowanych.

Przy tej okazji przypominam o płaceniu składek i składaniu deklaracji członkowskich.

Udanego sezonu i do zobaczenia na kortach!

Zakończenie sezonu 2018

Zakończenie sezonu 2018 published on Brak komentarzy do Zakończenie sezonu 2018

Tegoroczne zakończenie sezonu odbędzie się na naszych kortach dnia 13 października o godzinie 12:00. Po krótkim podsumowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju deblowym, pary będą dolosowywane. Całość odbędzie się jak zwykle przy małym”co nieco” z grilla… Serdecznie zapraszamy!

BLT 2018 startuje – zapisy

BLT 2018 startuje – zapisy published on Brak komentarzy do BLT 2018 startuje – zapisy

Zaczynamy nabór do tegorocznej BLT 2018. Zapisy trwają do końca kwietnia. Przypominam, że warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest opłacona składka członkowska z terminem do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń. Rozpoczęcie rozgrywek w ramach BLT 2018 planowane jest na 10 maja. Ostateczny kształt lig i terminarz spotkań zamieszczony będzie na naszych stronach niezwłocznie po zakończeniu zapisów i ustaleniu lig, zależne od ilości zgłoszeń.

Termin zakończenia sezonu 2017 potwierdzony!

Termin zakończenia sezonu 2017 potwierdzony! published on Brak komentarzy do Termin zakończenia sezonu 2017 potwierdzony!

Informacja o miejscu i terminie zakończenia sezonu 2017 potwierdziła się i spotkanie odbędzie się 14 października 2017 o godzinie 18:00 jak w zeszłym roku w Bowling Bar. Składki przyjmowane są do 11.10.2017 bezpośrednio w kręgielni.

Ostatni tydzień rozgrywek BLT 2017

Ostatni tydzień rozgrywek BLT 2017 published on Brak komentarzy do Ostatni tydzień rozgrywek BLT 2017

III edycja Barlineckiej Ligi Tenisowej dobiega końca. Pozostał już tylko tydzień na zakończenie planowych spotkań. 30 września to ostatni dzień kiedy przyjmowane będą wyniki  tegorocznych zmagań BLT. Bardzo proszę o sprawdzenie wyników swoich meczów i gdyby były jakieś zaległości lub nieprawidłowości, zgłoszenie ich organizatorowi.

Zakończenie sezonu 2017 planowane jest wstępnie na 14 - go października w Bowling Bar. Początek godzina 18:00. 

Barlinecka Liga Tenisowa 2017 – START

Barlinecka Liga Tenisowa 2017 – START published on Brak komentarzy do Barlinecka Liga Tenisowa 2017 – START

I oto nastąpił ten długo oczekiwany moment w roku. BLT 2017 gotowa do zmagań. Grupy ustalone, terminarze spotkań przygotowane, pozostaje jedynie zapoznać się z nimi, umawiać na mecze i grać!
Z ramienia organizatora życzę wszystkim uczestnikom samych pozytywnych wrażeń, długiego obfitego w sportowe emocje sezonu, zero kontuzji i łaskawej pogody.

Przypominam, że gramy do dwóch wygranych setów. Ewentualny trzeci set jest również rozgrywany jako pełny. Przy stanie 6/6, normalny tie break do siedmiu. Jeżeli chodzi o punktację; za zwycięstwo 2:0 – 4 pkt, za zwycięstwo 2:1 – 3 pkt, za porażkę: 1:2 – 2 pkt,
za porażkę: 0:2 – 1 pkt, za walkower: 0 pkt. Regulamin rozgrywek dostępny TUTAJ.
Ze swojej strony bardzo proszę w miarę możliwości o regularne i przesyłanie wyników we właściwym formacie,np. Gospodarz/Gość 6/4,3/6,6/2, przy pomocy sms 535266266, lub e-mail admin@barlineckiklubtenisowy.pl . Dzięki temu wyniki będą uzupełniane na stronach na bieżąco, ku uciesze nas wszystkich.
Powodzenia i do zobaczenia na kortach.

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej published on Brak komentarzy do Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynamy nowy sezon tenisowy w naszym klubie. Uruchamiamy zapisy do tegorocznej edycji BLT Barlinka 2017. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2017. Przypominam, że warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest opłacona składka członkowska z terminem do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń. Rozpoczęcie rozgrywek w ramach BLT 2017 planowane jest na 1 maja. Ostateczny kształt lig i terminarz spotkań zamieszczony będzie na naszych stronach niezwłocznie po zakończeniu zapisów.
Regulamin rozgrywek dostępny TUTAJ

Primary Sidebar