Skip to content

GP 2019

III runda GP 2019

W sobotę 29 czerwca rozegrano trzecią już rundę w ramach cyklu Grand Prix Barlinka 2019. Do turnieju głównego zgłosiło się dziewiętnastu uczestników. Po raz kolejny pojawili się goście, którzy już dotąd startowali i można powiedzieć, że zadomowili się w naszych szeregach, ale ponadto pojawiły się zupełnie nowe dwie osoby, co cieszy:)

Jak zwykle rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób 4 grupy, trzy po pięciu i jedną z czterema uczestnikami. Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

III rundę GP Barlinka 2019 wygrał nasz były klubowicz, a obecnie mieszkający w Poznaniu Michał Sobierajewicz, który po zaciętym i pasjonującym meczu pokonał Szymona Bundę. Podium uzupełnił Sebastian Witkowski.

Poza toczącymi się w miłej atmosferze zmaganiami sportowymi zdaje się że aspekt kulinarny tych turniejów ma również swoich zagorzałych sympatyków, serwowane dania z grilla i sałatki jak zwykle były pyszne, choć tym razem nieco mniej pikantne :))

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka  2019, których terminy będziemy podawać na naszych stronach.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej:

II runda GP 2019

W sobotę 8 czerwca rozegrano drugą rundę w ramach cyklu Grand Prix Barlinka 2019. Do turnieju głównego zgłosiła się rekordowa ilość sympatyków tenisa, aż dwudziestu czterech uczestników. Najwyraźniej nasz cykl zainteresował dość mocno tenisistów z pobliskich miejscowości, którzy postanowili ponownie być naszymi gośćmi i okazało się, że skorzystali z tej gościnności 🙂

W oparciu o ranking z pierwszego turnieju rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób trzy grupy po sześć osób . Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

II rundę GP Barlinka 2019 wygrał nasz gość z Gorzowa Grzegorz Raczyński, drugie miejsce zajął Piotr Staszak, a trzecie miejsce przypadło w udziale Marcinowi Strychowi.

Jak zwykle w przerwach między grami, zawodnicy mogli posilić się smacznymi potrawami z grilla.  Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka  2019, których terminy będziemy podawać na naszych stronach.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej:

Podsumowując bardzo udany turniej, ale i wyczerpujący. Zarówno pogoda jak i ilość gier sprawiły, że pojawiły się krecze, co spowodowało pewne zawirowania. Fakt, że nie rozegrano meczów o I i o III miejsce jest potwierdzeniem, jak wymagający fizycznie był to turniej. Może warto rozważyć zatem nieco inną formę finalizowania rozgrywek, tak aby kończyć jednak to co się zaczęło.....

I runda GP 2019

W sobotę 18 maja rozpoczęto tegoroczną rywalizację w ramach cyklu Grand Prix Barlinka. Do turnieju głównego zgłosiło się aż dwudziestu uczestników. Turniej otwarcia cyklu zainteresował również tenisistów z pobliskich miejscowości, którzy postanowili spróbować swoich sił w starciu z tutejszymi zawodnikami.

W oparciu o ranking z zeszłego roku rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób cztery grupy po pięć osób. Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

I rundę GP Barlinka 2019 wygrał Marek Orczyk, drugie miejsce zajął Jaromir Majkut, a trzecie miejsce przypadło w udziale Pawłowi Skórczyńskiemu.

Jak zwykle w przerwach między grami, zawodnicy mogli posilić się smacznymi potrawami z grilla.  Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka w 2019, a o terminach tych turniejów będziemy informować na naszych stronach.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej:

Primary Sidebar