Skip to content

GP 2020

W sobotę 9 maja rozpoczęto tegoroczną rywalizację w ramach cyklu Grand Prix Barlinka. Do turnieju głównego zgłosiła się rekordowa ilość, aż dwudziestu czterech uczestników.

W oparciu o ranking z zeszłego roku rozstawiono pięć osób, tworząc w ten sposób cztery grupy po pięć osób i jedną z czterema osobami. Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary ćwierćfinałowe z najlepszymi zawodnikami zajmującymi miejsca drugie w grupach. W ten sposób wyłoniono półfinalistów, gdzie wygrani w nich zagrali o I  a pokonani o III miejsce.

I rundę GP Barlinka 2020 po stojącym na wysokim poziomie godnym finału meczu wygrał Szymon Bunda, drugie miejsce zajął Jarosław Wiśniewski, a trzecie miejsce przypadło w udziale Sebastianowi Witkowskiemu.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka w 2020, a o terminach tych turniejów będziemy informować na naszych stronach.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej: