14 sierpnia odbył się tegoroczny nocny turniej deblowy — Memoriał naszych zmarłych tenisistów, Mietka Kramera i Waldka Skórczyńskiego.
Na początek chwilą ciszy uczciliśmy pamięć naszych kolegów, których obu pasją był tenis, a następnie przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji.
Do turnieju przystąpiło 18 zawodników, którzy utworzyli 9 par deblowych. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, a rywalizację zwieńczyła faza playoff: półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał.
Mecz finałowy zakończył się około godziny drugiej w nocy. Po pasjonującym pojedynku Szymon Bunda i Adam Leończuk pokonali Jarosława Wiśniewskiego i Damiana Hyżego 6:2, 6:2 😂🏆
Trzecie miejsce zdobyła para z Dębna — G. Zając i W. Czepułkowski — która pokonała S. Witkowskiego i M. Wiśniaka 7:5, 7:5.
Dziękujemy wszystkim za przybycie — zawodnikom i osobom towarzyszącym — którzy w ten sposób uczcili pamięć naszych nieobecnych już kolegów. Atmosfera była świetna, pogoda dopisała. Oby więcej takich turniejów!
