Skip to content

GP 2021

Turniej o puchar Burmistrza Barlinka - IV runda GP Barlinka 2021

W sobotę 25 września na barlineckich kortach odbył się turniej tenisa ziemnego w grze pojedynczej o puchar Burmistrza Barlinka.  Była to czwarta i ostatnia już runda tegorocznego cyklu o Grand Prix Barlinka. Do turnieju przystąpiło osiemnaścioro zawodników, którzy w oparciu o aktualny ranking  w drodze losowania podzielono na cztery grupy. Mecze w grupach toczyły się systemem "każdy z każdym" do wygranie jednego pełnego seta. Dwie najlepsze osoby z każdej z grup awansowały do strefy ćwierćfinałowej. Wygrani tej fazy spotkali się w półfinałach. Pokonani z półfinałów zagrali o trzecie a zwycięzcy zagrali o wygraną.
Podium tegorocznej edycji turnieju wygląda następująco:

I miejsce Szymon Bunda

II miejsce Sebastian Witkowski

III miejsce Jarosław Wiśniewski

IV miejsce Damian Hyży

Wyniki rywalizacji w grupach jak i dalszych faz poniżej...

Turniej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - III runda GP Barlinka 2021

W sobotę 18 września na barlineckich kortach odbył się turniej tenisa ziemnego w grze pojedynczej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Barlinku.  Była to zarazem trzecia runda tegorocznego cyklu o Grand Prix Barlinka. Do turnieju przystąpiło dziewiętnaścioro zawodników, którzy w oparciu o aktualny ranking  w drodze losowania podzielono na cztery grupy. Mecze w grupach toczyły się systemem "każdy z każdym" do wygranie jednego pełnego seta. Dwie najlepsze osoby z każdej z grup awansowały do strefy ćwierćfinałowej. Wygrani tej fazy spotkali się w półfinałach. Pokonani z półfinałów zagrali o trzecie a zwycięzcy zagrali o wygraną.
Podium tegorocznej edycji turnieju wygląda następująco:

I miejsce Szymon Bunda

II miejsce Sebastian Witkowski

III miejsce Marek Orczyk

Wyniki rywalizacji w grupach jak i dalszych faz poniżej...

II runda GP Barlinka 2021

W minioną sobotę 21 sierpnia odbyła się II runda tegorocznego cyklu o Grand Prix Barlinka. Do zawodów przystąpiło 13-tu zawodników tworząc w oparciu o aktualny ranking trzy grupy; jedną 5 osobową i dwie 4 osobowe. Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się po dwie osoby z najlepszymi wynikami osiągniętymi w grupie plus dwie z miejsc trzecich z najkorzystniejszym bilansem.

Ostatecznie po całodziennych zmaganiach podium wyglądało następująco:

1 miejsce: Marek Orczyk

2 miejsce: Roman Raczyński

3 miejsce: Krzysztof Kużdrzał

Wyniki gier w grupach jak i zmagania w fazie ćwierć i półfinałowej poniżej. Wygranym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Kolejna runda planowana jest na sobotę 28 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

Zarząd BKT

I runda GP Barlinka 2021

W pierwszą sobotę 3 lipca odbyła się inauguracja tegorocznej Grand Prix Barlinka. Do turnieju zgłosiło się 14 osób tworząc w ten sposób dwie grupy pięcioosobowe i jedną czteroosobową. Stawkę ćwierćfinałową utworzyły dwie najlepsze osoby z każdej z grup plus dwóch z najlepszym bilansem z miejsca trzeciego. Zwycięzcy zagrali w półfinałach, z których wygrani zagrali o pierwsze a pokonani o trzecie miejsce. Podium pierwszego GP Barlinka 2021 wyglądało następująco:

1 miejsce Roman Raczyński

2 miejsce Artur Łuba

3 miejsce Grzegorz Raczyński

Serdecznie gratulujemy wygranym i  za udział dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Wyniki poszczególnych gier poniżej.

Primary Sidebar