Skip to content

GP 2023

GP V

W sobotę 16 września odbyła się piąta runda zmagań o Grand Prix Barlinka 2023. Do zawodów zgłosiło się siedemnaście osób. Gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze “złotą piłką”. Dwa najlepsze miejsca z każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

V rundę GP 2023 wygrał Jarosław Wiśniewski, pokonując w finale Romana Raczyńskiego. III miejsce zajął Jaromir Majkut. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę zapraszając już na ostatnią rundę zaplanowaną na 30 września.
Serdecznie zapraszamy!

IV GP RR

W sobotę 19 sierpnia odbyła się czwarta runda zmagań o Grand Prix Barlinka 2023. Była to runda wyjątkowa z uwagi na urodziny jednego ze stałych uczestników zmagań Romana Raczyńskiego:) Do zawodów zgłosiło się rekordowe dwadzieścia siedem osób. Z tego względu po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się aż w pięciu grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze “złotą piłką”. Po po jednej najlepszej osobie z grup i trzy najlepsze drugie miejsca uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

IV rundę GP 2023 wygrał Jarosław Wiśniewski, pokonując w finale Marka Orczyka. III miejsce zajął nasz jubilat Roman Raczyński. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę zapraszając już na kolejną rundę zaplanowaną na 16 września.
Serdecznie zapraszamy!

III GP

W sobotę 1 lipca odbyła się trzecia runda zmagań o Grand Prix Barlinka 2023. Do zawodów zgłosiło się dwadzieścia trzy osoby. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze “złotą piłką”. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

III rundę GP 2023 wygrał Szymon Bunda, pokonując w finale Sebastiana Witkowskiego. III miejsce zajął Jarosław Wiśniewski. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę zapraszając już na kolejną rundę zaplanowaną na 19 sierpnia już po przerwie  wakacyjnej.
Serdecznie zapraszamy!

II GP

W sobotę 10 czerwca odbyła się druga runda zmagań o Grand Prix Barlinka 2023. Do zawodów zgłosiło się dwadzieścia sześć osób. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze “złotą piłką”. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

II rundę GP 2023 wygrał Igor Bartnik, pokonując w finale Jarosława Wiśniewskiego. III miejsce zajął Roman Raczyński. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę zapraszając już na kolejną rundę zaplanowaną na 1 lipca.

I GP

27 maja odbyła się inauguracja zmagań o Grand Prix Barlinka 2023. Do zawodów zgłosiło się osiemnaścioro uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze “złotą piłką”. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

I rundę GP 2023 wygrał Jarosław Wiśniewski, pokonując w finale Sebastiana Witkowskiego. III miejsce zajął Jaromir Majkut. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę zapraszając już na rundę drugą zaplanowaną na 10 czerwca.

Primary Sidebar