Skip to content

GP 2017

Finałowe rozstrzygnięcia Grand Prix Barlinka w tenisie ziemnym 2017

Finałowe rozstrzygnięcie Grand Prix 2017 wygląda  następująco. Jedenastu uczestników zostało ostatecznie sklasyfikowanych, spełniając wymogi regulaminowe. Przypominam, że aby zostać sklasyfikowanym należało wziąć udział w minimum trzech turniejach z cyklu GP 2017.  

Puchar Przewodniczącego Rady Miasta-IV runda GP Barlinka 2017 wyniki

W niedzielę 20.08.2017 rozegrano turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta. Była to kolejna już czwarta odsłona rywalizacji w cyklu GP Barlinka 2017. Do rywalizacji przystąpiło dziewiętnastu graczy, w tym już tradycyjnie stała uczestniczka tego cyklu Marta Wiśniewska. Jak zwykle na podstawie rankingu i w drodze losowania utworzono cztery grupy. W grupach gry odbywały się systemem każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy  grup spotkali się w półfinałach. Wygrani zagrali o pierwsze, a pokonani o trzecie.

Tą rundę zwyciężył Szymon Bunda pokonując w finale Marka Orczyka. Podium uzupełnił Paweł Skórczyński, który w meczu o trzecie miejsce pokonał Jaromira Majkuta.

Pełne wyniki i fotografie poniżej.

Turniej o Puchar Burmistrza Barlinka-III runda GP Barlinka 2017 za nami

W  minioną sobotę 12 sierpnia na kortach BKT rozegrano turniej o Puchar Burmistrza Barlinka i zarazem III rundę GP Barlinka. Do rywalizacji przystąpiło 10 zawodników.  Z uwagi na niedużą ilość uczestników w wyniku losowania i aktualnej klasyfikacji podzielono tylko na dwie grupy, w których jak zwykle gry odbywały się systemem "każdy z każdym". Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsca w grupach tworzyli pary półfinałowe, z których z kolei wygrani zagrali o pierwsze, a przegrani o trzecie miejsce.

Pierwsze miejsce w tej edycji GP  zajął Marek Orczyk, wygrywając w finale z Romanem Bundą. Stawkę na podium uzupełnił Marcin Strych.  

Poniżej zestawienie wszystkich wyników, oraz końcowe rozstrzygnięcia. Kolejna runda planowana jest na najbliższą niedzielę, tj. 20 sierpnia, początek 9:00.

Serdecznie zapraszamy!

II runda GP Barlinka rozstrzygnięta

W  minioną sobotę na kortach BKT rozegrano II rundę GP Barlinka. Do rywalizacji przystąpiło 18 sympatyków tego sportu w tym jedna przedstawicielka płci pięknej. Stało się już tradycję, że odwiedzają nasz klub również goście z sąsiednich miejscowości, tym razem powitaliśmy kolegów z Gorzowa. Zgodnie z regułami uczestników w wyniku losowania i aktualnej klasyfikacji podzielono na cztery grupy, w których jak zwykle gry odbywały się systemem "każdy z każdym". Zwycięscy grup tworzyli pary półfinałowe, z których z kolei wygrani zagrali o pierwsze, a przegrani o trzecie miejsce.

Pierwsze miejsce w tej edycji GP ponownie zajął Szymon Bunda, wygrywając w finale z Piotrem Staszakiem. Stawkę na podium uzupełnił Sebastian Witkowski.  

Pomimo tego, że poranna pogoda nie nastrajała do grania i było realne niebezpieczeństwo, że zawody trzeba będzie przełożyć, udało się szczęśliwie dotrwać do końca przy sprzyjających warunkach. Około południa pojawiło się pożywienie, jak zwykle słowo podziękowania należy skierować na ręce Pani Barbary  i  Pana Teodora, którzy zadbali o to aby potrawy z grila były smaczne.

Poniżej zestawienie wszystkich wyników, oraz końcowe rozstrzygnięcia. kolejna runda planowana jest na koniec czerwca, a o dokładnej dacie poinformujemy niebawem.

 

I runda GP Barlinka 2017

W minioną sobotę tj. 29 kwietnia, na kortach BKT w Barlinku rozegrany został memoriał im. Bogusława Kuklinowskiego. Była to zarazem pierwsza runda tegorocznych zmagań Grand Prix Barlinka. Do turnieju głównego zgłosiło się aż dwudziestu uczestników, z tego dwie przedstawicielki płci pięknej. Turniej otwarcia sezonu zainteresował również tenisistów z pobliskich miejscowości, którzy postanowili spróbować swoich sił w starciu z tutejszymi zawodnikami. 

W oparciu o ranking z zeszłego roku rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób cztery grupy po pięć osób w każdej. Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

Memoriał im. Bogusława Kuklinowskiego, a zarazem I rundę GP Barlinka 2017 wygrał Szymon Bunda, drugie miejsce zajął Jaromir Majkut, a trzecie miejsce przypadło w udziale Grzegorzowi Organiście.

Jak zwykle w przerwach między grami, zawodnicy mogli posilić się smacznym daniem z grila.  Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka w 2017, a o terminach tych turniejów będziemy informować na naszych stronach. 

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej:

Primary Sidebar