Skip to content

GP 2018

Turniej o Puchar Burmistrza Barlinka - V runda Grand Prix Barlinka 2018

W minioną sobotę tj. 22 września 2018 roku odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Barlinka pana Dariusza Zielińskiego. Była to zarazem V i ostatnia już w tym sezonie runga rozgrywek w ramach Grand Prix Barlinka 2018. Do turnieju zgłosiło się szesnaścioro uczestników. W oparciu o ranking drogą losowania utworzono grupy, w których jak to jest już naszym zwyczajem rozegrano mecze w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Najlepsi zawodnicy z poszczgólnych grup w drodze losowania utworzyli pary półfinałowe;

Staszak Piotr/Sobierajewicz Michał

Witkowski Sebastian /Maciejewski Mariusz

Zwycięzcy półfinałów spotkali się w finale. Co zaskakujące w finale spotkało się dwóch zajmujących jak dotąd ex aequo pierwsze miejsce zawodników Piotr Staszak i Sebastian Witkowski. Po zaciętej walce zwycięzcą okazał się Piotr Staszak. Tym samym pieczętując swój prym w tegoprocznych rozgrywkach.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi zwycięstwa w tym turnieju i w całym cyklu tegorocznego Grand Prix Barlinka.

Dziękuję wszsytkim uczestnikom za liczne uczestnictwo w turniejach i walkę o każdą piłkę. Już dzisiaj zapraszam do udziału w przyszłorocznych rozgrywkach o Grand Prix Barlinka 2019!

Wyniki poszczególnych meczów poniżej.

Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka - IV runda zmagań GP 2018

W miniony piątek 31 sierpnia po drugiej próbie udało się nam rozegrać turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Pana Mariusza Maciejewskiego. Do zawodów przystąpiło 18 zawodników, którzy rywalizowali w czterech grupach. Zwyciezcy grup po losowaniu rozegrali mecze półfinałowe. Wygrani utworzyli parę finalistów, a pokonani mieli zmierzyć się o III miejsce.

Pary półfinałowe przedstawiały się następująco:

I półfinał : Piotr Staszak/Jaromir Majkut  6/4, 6/7, 5/10

II półfinał : Mariusz Drżażdżewski/Sebastian Witkowski 4/6, 3/6

Końcowe rozstrzygnięcie:

I miejsce Sebastian Witkowski

II miejsce Jaromir Mjkut

III miejsce Mariusz Drżażdżewski

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne zmagania.

Wszystkie wyniki, przyznane punkty i aktualny ranking poniżej.

III runda Grand Prix Barlinka 2018

W minioną sobotę tj. 9 czerwca rozegrano trzecią już rundę tegorocznych zmagań w ramach Grand Prix Barlinka. Do turnieju zgłosiło się po raz kolejny 18 stu uczestników, w tym tradycyjnie płeć piękną reprezentowała nasza Marta. Przybyli również zamiejscowi goście; dwóch kolegów z Gorzowa i dwóch z Dębna. Po rozstawieniu zawodników w oparciu o aktualny ranking dolosowano pozostałych uczestników, tworząc dwie grupy po czterech i dwie grupy po pięciu uczestników. Gry zgodnie z regulaminem i naszą tradycję odbywały się systemem "każdy z każdym" do pełnego jednego seta. Zwycięzcy grup w drodze losowania utworzyli pary półfinałowe, tym razem byli to: Piotr Staszak /Marek Orczyk  i w drugiej parze Marcin Strych/Sebastian Witkowski. Z uwagi na bardzo upalne warunki, uczestnicy zgodzili się aby tym razem rozegrać tylko jeden pełny set w półfinałach. Pokonani skrzyżowali rakiety w meczu o III miejsce, natomiast wygrani zagrali mecz finałowy. końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce : Sebastian Witkowski

II miejsce: Marek Orczyk

III miejsce: Piotr Staszak

Wyniki poszczególnych spotkań poniżej. Dziękujemy bardzo za liczny udział i świetną zabawę, już dzisiaj zapraszamy na kolejne zmagania, o których poinformujemy wkrótce.

II runda Grand Prix Barlinka 2018

W sobotę 19 maja 2018 roku odbył się turniej singlowy w ramach cyklu Grand Prix Barlinka 2018. W drugiej rundzie podobnie jak w pierwszej wzięło udział 18 uczestników. Ponownie odwiedziło nasz turniej trzech gości z Gorzowa Wielkopolskiego, w tym jeden po raz pierwszy.  Tradycyjnie na podstawie aktualnego rankingu rozstawiono, a po czym rozlosowano zawodników do czterech grup, z czego w dwóch rywalizowało czterech zawodników a w dwóch pięciu.

Po zaciętych grach w grupach wyłoniono pary półfinałowe, z których zwycięzcy grali w finale a przegrani mecz o III miejsce.

Barlineccy tenisiści byli gościnni i "podarowali "zwycięstwo gościowi z Gorzowa; Marianowi Tomaszewskiemu, który po zaciętym meczu pokonał w finale Piotra Staszaka. Podium uzupełnił Marek Orczyk, pokonując Grzegorza Januszke.

Rozgrywkom towarzyszyły ciekawe rozmowy przy smakołykach z grilla i wspaniała, towarzyska atmosfera, a wszystko przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów, zdobycze punktowe i aktualny ranking znajdują się poniżej:

Memoriał im. Bogusława Kuklinowskiego - I runda Grand Prix Barlinka 2018

W miniony wtorek tj. 1 maja, na kortach BKT w Barlinku rozegrany został memoriał im. Bogusława Kuklinowskiego. Była to zarazem pierwsza runda tegorocznych zmagań Grand Prix Barlinka. Do turnieju głównego zgłosiło się aż osiemnaścioro uczestników, z tego jedna przedstawicielka płci pięknej. Turniej otwarcia sezonu zainteresował również tenisistów z pobliskich miejscowości, którzy postanowili spróbować swoich sił w starciu z tutejszymi zawodnikami.

W oparciu o ranking z zeszłego roku rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób cztery grupy, dwie grupy po pięć osób  i dwie po cztery. Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

Memoriał im. Bogusława Kuklinowskiego, a zarazem I rundę GP Barlinka 2018 wygrał Piotr Staszak, drugie miejsce zajął Jaromir Majkut, a trzecie miejsce przypadło w udziale Sebastianowi Witkowskiemu.

Jak zwykle w przerwach między grami, zawodnicy mogli posilić się smacznymi potrawami z grila, serwowanymi przez niezastąpioną parę; Panią Basię i Teodora.  Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne rundy w ramach Grand Prix Barlinka w 2018, a o terminach tych turniejów będziemy informować na naszych stronach.

Końcowa klasyfikacja i wyniki poszczególnych meczów znajdują się poniżej: