Skip to content

GP2022

VII GP 2022

Po ponad miesięcznej przerwie miejscowi sympatycy tenisa zatęsknili za rywalizacją i zgłosili chęć rozegrania jeszcze jednej rundy. W ten sposób 1 października o godzinie 10:00 zaczęliśmy zapisy. Do rywalizacji zgłosiło się szesnastu uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

VII rundę GP 2022 wygrał Szymon Bunda, pokonując w finale Romana Raczyńskiego. III miejsce zajął Sebastian Witkowski. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę.

VI GP 2022

27 sierpnia odbyła się VI runda zmagań o Grand Prix Barlinka. Do zawodów zgłosiło się szesnaścioro uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

VI rundę GP 2022 wygrał Sebastian Witkowski, pokonując w finale Mariana Tomaszewskiego. III miejsce zajął Szymon Bunda. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.

V GP 2022

30 lipca odbyła się V runda zmagań o Grand Prix Barlinka. Do zawodów zgłosiło się czternaścioro uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu  gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

V rundę GP 2022 wygrał Szymon Bunda, pokonując w finale Sebastiana Witkowskiego. III miejsce zajął Roman Raczyński. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę, a już dzisiaj zapraszam na kolejną rundę planowaną w drugiej połowie sierpnia.

IV GP 2022

2 lipca odbyła się IV runda tegorocznych zmagań o Grand Prix Barlinka. Do zawodów zgłosiło się siedemnaścioro uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu z uwagi na utrudnione z powodu obfitych opadów deszczu gry toczyły się w trzech grupach(dostępne trzy korty). System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z  każdej z grup plus najlepsze dwie z trzeciego miejsca uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

IV rundę GP 2022 wygrał Roman Raczyński, pokonując w finale Romana Bundę. III miejsce zajął Damian Hyży. Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za organizację, udział i fajną atmosferę, a już dzisiaj zapraszam na kolejną rundę planowaną jeszcze w lipcu.

III GP 2022

18 czerwca odbyła się III runda tegorocznych zmagań o Grand Prix Barlinka. Do zawodów zgłosiło się trzynastu uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu gry toczyły się w czterech grupach. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

III rundę GP 2022 wygrał Sebastian Witkowski, pokonując w finale Piotra Staszaka. III miejsce zajął Jaromir Majkut.

Wyniki zmagań grupowych i gier fazy pucharowej poniżej.
Dziękuję wszystkim za udział i fajną atmosferę i już dzisiaj zapraszam na kolejną rundę.

II GP 2022

4 czerwca odbyła się II runda tegorocznych zmagań o Grand Prix Barlinka. Do zawodów zgłosiło się dwudziestu uczestników. Po rozstawieniu i losowaniu gry toczyły się w czterech grupach po pięć osób w każdej. System gier w grupach “każdy z każdym” do wygrania jednego pełnego seta ze złotą piłką. Po dwie najlepsze osoby z grup uzyskały awans do ćwierćfinałów. Wygrani wchodzili do półfinałów z których zwycięzcy grali i I miejsce, a pokonani i III.

II rundę GP 2022 wygrał Szymon Bunda, pokonując w finale Bartosza Walaszczyka. W walce o III miejsce po zaciętym pojedynku kończącym się tie-breakiem 9/7 tym razem okazał się lepszy Jaromir Majkut i pokonał Marka Orczyka.

Dziękuję wszystkim za udział i sportową rywalizację i już dzisiaj zapraszam na kolejną rundę zaplanowaną na 18 czerwca.

I GP 2022

W trzecią sobotę maja odbyła się inauguracja tegorocznej Grand Prix Barlinka. Do turnieju zgłosiło się 15 osób tworząc w ten sposób trzy grupy czteroosobowe i jedną trzyosobową. Do  ćwierćfinału awansowały dwie najlepsze osoby z każdej z grup. Zwycięzcy zagrali w półfinałach, z których wygrani zagrali o pierwsze a pokonani o trzecie miejsce. Podium pierwszego GP Barlinka 2022 wyglądało następująco:

1 miejsce Sebastian Witkowski

2 miejsce Jaromir Majkut

3 miejsce Roman Raczyński

Serdecznie gratulujemy wygranym a za udział dziękujemy wszystkim uczestnikom zapraszając na następne rundy. Najbliższa zaplanowana już 4 czerwca godzina 10:00.