Skip to content

Deklaracje członkowskie i opłaty

Deklaracje członkowskie i opłaty published on Brak komentarzy do Deklaracje członkowskie i opłaty

Zgodnie z ustaleniami ostatniego zebrania członków BKT od tego sezonu wprowadzone zostały deklaracje członkowskie, które każdy członek stowarzyszenia powinien wypełnić i dostarczyć. Członkowie, którzy nie byli na zebraniu i nie wypełnili deklaracji zobligowani są do ich pobrania, wypełnienia i dostarczenia do zarządu.

Osoba będąca członkiem klubu w 2018 pobiera deklarację członka zwyczajnego natomiast osoba nieznajdująca się na liście członków pobiera deklarację członka wspierającego.
Osoba staje się członkiem stowarzyszenia w momencie podjęcia przez zarząd uchwały stwierdzającej przyjęcie. Wpłata składki nie uprawnia do korzystania z kortów. Zarząd będzie podejmował decyzję w każdym miesiącu.
Składki na bieżący sezon należy wpłacać wyłącznie na konto naszego Stowarzyszenia, wysokość składek nie uległa zmianie a termin wpłat do 15-go maja:Nr rachunku:  39 8355 0009 0040 9568 2000 0001

Załączniki do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.