Skip to content

II-ga zabawa karnawałowa BKT – podsumowanie

II-ga zabawa karnawałowa BKT – podsumowanie published on Brak komentarzy do II-ga zabawa karnawałowa BKT – podsumowanie

W minioną sobotę, tj. 28 stycznia 2017 odbyła się II-ga zabawa karnawałowa BKT. Impreza zaczęła się zgodnie z planem o godzinie 20:00. W krótkiej części oficjalnej,  nasz Prezes Marek Orczyk przywitał wszystkich gości jak i poinformował o bardzo miłym wyróżnieniu. Na XXII Gali Złotych Barlineckich Gęsiarek nasze stowarzyszenie zostało uhonorowane. Barlinecki Klub Tenisowy został wyróżniony i otrzymał Dyplom Złotej Barlineckiej Gęsiarki - za modernizację Miejskich Kortów Tenisowych i popularyzację tenisa ziemnego. To bardzo miłe wyróżnienie, a szanownej kapitule serdecznie dziękujemy za zwrócenie uwagi również na nasz Klub. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ

Zaraz po krótkiej części oficjalnej i pysznym obiedzie większość uczestników zabawy tłumnie ruszyła na parkiet, aby należycie rozpocząć część właściwą:)

Z krótkimi przerwami na uzupełnienie płynów, zabawa nieprzerwanie trwała w doskonałej atmosferze do godziny 4:00 . Krótka relacja foto do obejrzenia TUTAJ

Zarząd BKT bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za świetną i kulturalną zabawę i już dzisiaj zaprasza na kolejną już III-cią jej odsłonę w przyszłym roku. 

Miejmy więc nadzieję, do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.