Skip to content

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej published on Brak komentarzy do Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynamy nowy sezon tenisowy w naszym klubie. Uruchamiamy zapisy do tegorocznej edycji BLT Barlinka 2017. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2017. Przypominam, że warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest opłacona składka członkowska z terminem do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń. Rozpoczęcie rozgrywek w ramach BLT 2017 planowane jest na 1 maja. Ostateczny kształt lig i terminarz spotkań zamieszczony będzie na naszych stronach niezwłocznie po zakończeniu zapisów.
Regulamin rozgrywek dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *