Skip to content

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej published on Brak komentarzy do Nowy sezon 2017 – zapisy do Barlineckiej Ligi Tenisowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynamy nowy sezon tenisowy w naszym klubie. Uruchamiamy zapisy do tegorocznej edycji BLT Barlinka 2017. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2017. Przypominam, że warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach jest opłacona składka członkowska z terminem do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń. Rozpoczęcie rozgrywek w ramach BLT 2017 planowane jest na 1 maja. Ostateczny kształt lig i terminarz spotkań zamieszczony będzie na naszych stronach niezwłocznie po zakończeniu zapisów.
Regulamin rozgrywek dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Primary Sidebar