Skip to content

Turniej o puchar Burmistrza Barlinka-IV runda GP 2021

Turniej o puchar Burmistrza Barlinka-IV runda GP 2021 published on Brak komentarzy do Turniej o puchar Burmistrza Barlinka-IV runda GP 2021

W sobotę 25 września na barlineckich kortach odbył się turniej tenisa ziemnego w grze pojedynczej o puchar Burmistrza Barlinka.  Była to czwarta i ostatnia już runda tegorocznego cyklu o Grand Prix Barlinka. Do turnieju przystąpiło osiemnaścioro zawodników, których w oparciu o aktualny ranking  w drodze losowania podzielono na cztery grupy. Mecze w grupach toczyły się systemem "każdy z każdym" do wygranie jednego pełnego seta. Dwie najlepsze osoby z każdej z grup awansowały do strefy ćwierćfinałowej. Wygrani tej fazy spotkali się w półfinałach. Pokonani z półfinałów zagrali o trzecie a zwycięzcy zagrali o wygraną.
Podium tegorocznej edycji turnieju wygląda następująco:

I miejsce Szymon Bunda

II miejsce Sebastian Witkowski

III miejsce Jarosław Wiśniewski

IV miejsce Damian Hyży

Wyniki zmagań w grupach jak i pozostałe rozstrzygnięcia TUTAJ

Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Barlinka Panu Dariuszowi Zielińskiemu za wsparcie organizacji jednego z turniejów, a także za obecność i wszelką pomoc.

Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za walkę na korcie i sportową rywalizację. Tym samym rywalizacja o tegoroczne Grand Prix Barlinka dobiegła końca. Zwycięzcom gratuluję i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne proponowane przez nasz klub turnieje.
Do zobaczenia na korcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *