Skip to content

Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020

Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020 published on Brak komentarzy do Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020

Zaplanowany na sobotę 5 go września coroczny turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka Pana Mariusza Maciejewskiego z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe udało się rozegrać dopiero w niedzielę. Do turnieju przystąpiła rekordowa bo aż 29 osobowa grupa zawodników. Zawitali do nas przedstawiciele białego sportu z pobliskich miast jak Gorzów WLKP, Szczecin, Pyrzyce i Dębno.

Po całodniowych zmaganiach późnym wieczorem udało się wyłonić podium:

I miejsce -Szymon Bunda

II miejsce - Krzysztof Szymański (Pyrzyce)

III miejsce - Jarosław Wiśniewski

W imieniu Zarządu BKT dziękuję Panu Mariuszowi Maciejewskiemu za coroczne wsparcie i pomoc w zorganizowaniu turnieju podnosząc rangę i prestiż tych rozgrywek. Biorąc pod uwagę rekordową liczbę uczestników, a także liczne grono zamiejscowych zawodników jest to właściwy kierunek dzięki czemu nasze piękne miasto poza licznymi walorami poznawane jest również od strony sportowej jako przyjazne i otwarte miejsce.
Słowa podziękowania kieruję również do Pana Szymona Bundy za nieodpłatne udostępnienie kortu krytego, przyczyniając się tym samym do sprawniejszego przeprowadzenia zawodów.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i zapraszam na kolejne turnieje organizowane przez nasz klub, a najbliższy już za dwa tygodnie, tj. 19 września.

Szczegółowe wyniki zmagań oraz rozstrzygnięcia fazy pucharowej można zobaczyć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *