Skip to content

Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020

Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020 published on Brak komentarzy do Turniej Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka – VI runda GP Barlinka 2020

Zaplanowany na sobotę 5 go września coroczny turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka Pana Mariusza Maciejewskiego z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe udało się rozegrać dopiero w niedzielę. Do turnieju przystąpiła rekordowa bo aż 29 osobowa grupa zawodników. Zawitali do nas przedstawiciele białego sportu z pobliskich miast jak Gorzów WLKP, Szczecin, Pyrzyce i Dębno.

Po całodniowych zmaganiach późnym wieczorem udało się wyłonić podium:

I miejsce -Szymon Bunda

II miejsce - Krzysztof Szymański (Pyrzyce)

III miejsce - Jarosław Wiśniewski

W imieniu Zarządu BKT dziękuję Panu Mariuszowi Maciejewskiemu za coroczne wsparcie i pomoc w zorganizowaniu turnieju podnosząc rangę i prestiż tych rozgrywek. Biorąc pod uwagę rekordową liczbę uczestników, a także liczne grono zamiejscowych zawodników jest to właściwy kierunek dzięki czemu nasze piękne miasto poza licznymi walorami poznawane jest również od strony sportowej jako przyjazne i otwarte miejsce.
Słowa podziękowania kieruję również do Pana Szymona Bundy za nieodpłatne udostępnienie kortu krytego, przyczyniając się tym samym do sprawniejszego przeprowadzenia zawodów.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i zapraszam na kolejne turnieje organizowane przez nasz klub, a najbliższy już za dwa tygodnie, tj. 19 września.

Szczegółowe wyniki zmagań oraz rozstrzygnięcia fazy pucharowej można zobaczyć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.