Skip to content

Zmiana władz w Barlineckim Klubie Tenisowym

Zmiana władz w Barlineckim Klubie Tenisowym published on Brak komentarzy do Zmiana władz w Barlineckim Klubie Tenisowym

Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego informuje wszystkich mieszkańców miasta, o zmianach, które nastąpiły w składzie zarządu w wyniku wyborów z dnia 25 sierpnia 2015r. Aktualny skład zarządu to: Prezes – Marek Orczyk, Wiceprezes – Krzysztof Gadzała, Sekretarz – Łukasz Napierała, Skarbnik – Krzysztof Maj, Członek zarządu – Piotr Hatłas.

Wybory odbyły się w sposób prawidłowy, zgodny z przyjętymi przez stowarzyszenie zasadami. Frekwencja wyniosła 67%, co jest wyjątkowe, bo nigdy wcześniej wybory nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem wśród członków naszego klubu.

Stowarzyszenie jest otwarte na współpracę z każdym, kto chce działać dla dobra  mieszkańców naszego miasta. Każda inicjatywa mająca na celu naukę gry w tenisa ziemnego będzie zawsze wspierana przez klub.

Zarząd oraz członkowie klubu serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do korzystania z kortów tenisowych, a jeszcze bardziej do wstępowania w skład naszego stowarzyszenia.

Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.