Skip to content

Barlinecki Klub Tenisowy- zakończenie sezonu 2017

Barlinecki Klub Tenisowy- zakończenie sezonu 2017 published on Brak komentarzy do Barlinecki Klub Tenisowy- zakończenie sezonu 2017

Zakończył się sezon 2017 dla Barlineckiego Klubu Tenisowego. Nie był łatwy przede wszystkim ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Mimo to frekwencja  na kortach dopisała. Wszystkie zaplanowane turnieje z cyklu Grand prix się odbyły. Mecze ligowe zostały rozegrane. Obozy szkoleniowe dzieci z Poznania, Radomska, Łodzi, Pabianic przebiegły zgodnie z planem.  Mieliśmy również  trzy grupy  osób dorosłych grających w tenisa ziemnego z Poznania oraz gościliśmy  naszych kolegów tenisowych z Koszalina i Gryfina. Zgodnie z uchwałą zarządu stworzyliśmy  szkółkę tenisową dla dzieci i dorosłych. Zaplanowane prace na rok 2017 związane z poprawą stanu technicznego obiektu zostały wykonane.

Oficjalne zakończenie sezonu odbyło się 14 października u naszego kolegi tenisowego na kręgielni. W miłej atmosferze została przeprowadzona analiza osiągniętych wyników. Wręczono dyplomy i puchary w poszczególnych kategoriach sportowych. W tym sezonie zwiększyła się ilość członków klubu o 1/3 i jest nas teraz 56.  Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego chciałby, aby tenis w Barlinku miał charakter rodzinny, dlatego postanowił że najbliższa rodzina członka klubu może korzystać z obiektu nie ponosząc dodatkowych opłat. Jesteśmy otwarci  i zawsze pomagamy, udostępniając obiekt i sprzęt jaki posiadamy, organizacjom działającym dla dobra mieszkańców naszego miasta.  

Dzięki dużemu zaangażowaniu członków klubu warunki do uprawiania tenisa ziemnego na naszym obiekcie z roku na rok ulegają znaczącej poprawie. Jest nam bardzo miło, kiedy słyszymy wypowiedzi osób przyjezdnych związanych z tenisem, że można w tak krótkim czasie wprowadzić tak wiele zmian poprawiających stan techniczny naszego obiektu.  W tym roku zostaliśmy  docenieni i wyróżnieni  przez Barlineckich Przedsiębiorców  Złotą Gęsiarką.  Współpraca z samorządem i Burmistrzem Miasta Barlinka panem Dariuszem Zielińskim układa się  dobrze. Zawsze możemy liczyć na szersze wsparcie, niekoniecznie finansowe. Rozumiemy, że takich stowarzyszeń działających na terenie gminy jest kilkadziesiąt i każda z nich chciałaby uzyskać jakąkolwiek pomoc. Dlatego wszystko co robimy, staramy się wykonać angażując własne środki pochodzące ze składek członkowskich.

Przed nami nowy sezon 2018. Zarząd na zebraniu z dnia 24.09.2017  przyjął kierunki dalszego rozwoju naszego stowarzyszenia. Mamy nadzieję że  zostaną one zaakceptowane przez walne zebranie wszystkich członków klubu. Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich Barlineckich Tenisistów na bal karnawałowy organizowany przez Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego , który odbędzie się 27.01.2018  o godz. 20:00  w Hotelu Barlinek. Dziękujemy za udzielone wsparcie w organizacji zakończenia sezonu tenisowego przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku.

Na koniec podajemy  oficjalne wyniki rozgrywek tenisowych które miały miejsce w tym  roku:  

29-04-2017 -  Turniej im. Bogusława Kuklinowskiego I z cyklu Grand prix, uczestników 20:

Pierwsze miejsce Szymon Bunda

Drugie miejsce     Jaromir Majkut

Trzecie miejsce    Grzegorz Organista

20-05-2017 - II Turniej z cyklu Grand prix , uczestników 18:    

Pierwsze miejsce  Szymon Bunda

Drugie miejsce      Piotr Staszak

Trzecie miejsce     Sebastian Witkowski

27-05-2017 - Turniej towarzyski między BKT a tenisistami z Koszalina. Uczestników 28

03-06-2016 - Mistrzostwa Barlinka w deblu . Pary dobierały się samodzielnie. Uczestników 12

Pierwsze miejsce- Marek Orczyk/Krzysztof Goryński

Drugie  miejsce   - Roman Bunda /Piotr Staszak

Trzecie miejsce  - Paweł Skórczyński /Krzysztof Skolimowski

04-06-2017 - Dzień dziecka zorganizowany przez BKT. Osoba odpowiedzialna Krzysztof Maj. Przeznaczono 60 zł z pieniędzy, które zostały ze spotkania z Koszalinem.

10-06-2017  - Turniej towarzyski rozegrany między Górką Szlachecką a BKT. Całość finansowana z środków własnych BKT decyzją zarządu w kwocie 200zł. Uczestników 20

28-07-2017 -  Turniej deblowy dobierany nocny imienia Mieczysława Kramera. Uczestników 20 .

Pierwsze miejsce Agata Kaus/Sebastian Witkowski

Drugie miejsce  Maja Wiśniewska/Szymon Bunda

Trzecie miejsce - mecz nie rozegrany

05-08-2017 -  Turniej deblowy dobierany nocny . Uczestników 6.

Pierwsze miejsce Zbigniew Majchrzak/Marek Orczyk

Drugie miejsce    Krzysztof Maj/Mirek Kusy

Trzecie miejsce   Krzysiek z plaży/Robert z Radomia.

12-08-2017 -  III Turniej z cyklu Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta . Uczestniczyło 10                

            zawodników . Dwie grupy po 5 zawodników .

Pierwsze miejsce  Marek Orczyk

Drugie    miejsce  Roman Bunda

Trzecie   miejsce  Marcin Strych

20-08-2017 - IV Turniej z cyklu Grand Prix o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka

Pierwsze miejsce Szymon Bunda

Drugie miejsce Marek Orczyk

Trzecie miejsce Jaromir Majkut

26-08-2017 - Turniej towarzyski między BKT a Gryfinem. W singlu 5: 5. W deblu zdecydowana wygrana Barlinka. Uczestników 20

16-09-2017 -  Mistrzostwa Barlinka open i powyżej 50 lat -  druga grupa. Uczestników 11.

     Open:

Pierwsze miejsce Marek Orczyk.

Drugie miejsce Piotr Staszak.

Trzecie miejsce Jaromir Majkut

    Powyżej 50lat:

Pierwsze miejsce Roman Bunda.

Drugie miejsce Leszek  Czechowski

Trzecie miejsce Paweł Skórczyński

Wyniki Barlineckiej Ligi Tenisowej w poszczególnych grupach:

Grupa PRO:

Miejsce

Zawodnik

Punkty

1

Bunda Szymon

61

1

Glapiak Przemysław

61

3

Orczyk Marek

48

Grupa Master:

Miejsce

Zawodnik

Punkty

1

Wiśniewski Jarosław

48

2

Bunda Roman

40

3

Leończuk Adam

40


Grupa Towarzyska:

Miejsce

Zawodnik

Punkty

1

Klocek Zdzisław

29

2

Majchrzak Zbigniew

25

3

Kulczewski Wiesław

23

Fotorelacja z zakończenia sezonu dostępna tutaj

Dziękujemy wszystkim uczestnikom jak i sympatykom za wsparcie i współtworzenie pozytywnej atmosfery na barlineckich kortach i już dzisiaj zapraszamy w przyszłym sezonie 2018 na przygodę z tenisem.

Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.