Skip to content

V Memoriał im Mieczysława Kramera

V Memoriał im Mieczysława Kramera published on Brak komentarzy do V Memoriał im Mieczysława Kramera

W minioną sobotę 11 września odbył się już V Memoriał im Mieczysława Kramera, naszego kolegi z kortów. Jak corocznie  był to turniej deblowy, a tym razem pary dobierały się same. Zgłosiło się 8 par, w tym jedna mieszana i jedna żeńska. Nasza młodzież coraz śmielej poczyna sobie na kortach i odważniej bierze udział w proponowanych rozgrywkach. Za taką postawę należą się brawa:)!

Zawody rozegrano w jednej grupie systemem "każdy z każdym" do wygranie jednego pełnego seta a przy równowagach z regułą "złotej piłki'. Dziękuję Szymonowi za użyczenie dodatkowego kortu, dzięki czemu mecze rozegrano bardzo sprawnie.
Tegoroczny turniej stał na wysokim poziomie, a po zaciętych pojedynkach podium przedstawia się następująco:

  • I miejsce Przemysław Glapiak/Damian Hyży
  • II miejsce Szymon Bunda/Jarosław Wiśniewski
  • III miejsce Adrian Skalniak/Marcin Szulczewski

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za najwłaściwsze z możliwych uczczenie pamięci naszego kolegi Mietka i już dzisiaj zapraszam na kolejne memoriały. Efekty zmagań grupowych poniżej...

Zapraszamy no kolejne rozgrywki proponowane przez BKT,  a najbliższe już w tą sobotę 18 września turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Barlinka pana Mariusza Maciejewskiego...Do zobaczenia na kortach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *