Skip to content

Modernizacja wiaty ogrodowej-ogłoszenie

Modernizacja wiaty ogrodowej-ogłoszenie published on Brak komentarzy do Modernizacja wiaty ogrodowej-ogłoszenie

Barlinek, dnia 08.07.2019r

Barlinecki Klub Tenisowy
ul. Sportowa 1

Ogłoszenie

Zarząd Barlineckiego Klubu Tenisowego szuka wykonawcy na modernizację wiaty ogrodowej.
Wykaz prac modernizacyjnych:
– wykonanie elewacji zewnętrznej z desek struganych jednostronnie ułożonych w jodełkę ( tak jak jest wykonany hydrofor)
– wykonanie oraz montaż drzwi wraz z zawiasami i zamkiem. Szerokość drzwi musi umożliwiać wjazd Honekera (wał do ubijania mączki).
– pomalowanie z zewnątrz całości w kolorze cegły (tak jak hydrofor)
Narzędzia po stronie wykonawcy. Materiały potrzebne do wykonania całości zapewnia stowarzyszenie.

Cena jaką stowarzyszenie jest w stanie zapłacić za wykonanie w/w usługi to 1200 zł + Vat.
Wymagane jest podpisanie umowy,protokółu odbioru oraz wystawienie faktury.
Na oferty czekamy do 07.08.2019r.
Czas na wykonanie usługi 30.08.2019r.

Zarząd BKT

III rund Grand Prix Barlinka rozstrzygnięta

III rund Grand Prix Barlinka rozstrzygnięta published on Brak komentarzy do III rund Grand Prix Barlinka rozstrzygnięta

W sobotę 29 czerwca rozegrano trzecią już rundę w ramach cyklu Grand Prix Barlinka 2019. Do turnieju głównego zgłosiło się dziewiętnastu uczestników.

III rundę GP Barlinka 2019 wygrał  Michał Sobierajewicz, który po zaciętym i pasjonującym meczu pokonał Szymona Bundę. Podium uzupełnił Sebastian Witkowski.

Szczegółowe wyniki poszczególnych zmagań i relacja TUTAJ

II runda GP Barlinka 2019 – rostrzygnięcia

II runda GP Barlinka 2019 – rostrzygnięcia published on Brak komentarzy do II runda GP Barlinka 2019 – rostrzygnięcia

W sobotę 8 czerwca rozegrano drugą rundę w ramach cyklu Grand Prix Barlinka 2019. Do turnieju głównego zgłosiła się rekordowa ilość sympatyków tenisa, aż dwudziestu czterech uczestników. Najwyraźniej nasz cykl zainteresował dość mocno tenisistów z pobliskich miejscowości, którzy postanowili ponownie być naszymi gośćmi i okazało się, że skorzystali z tej gościnności 🙂

W oparciu o ranking z pierwszego turnieju rozstawiono cztery osoby, tworząc w ten sposób trzy grupy po sześć osób . Zgodnie z regułami tych zmagań, gry w grupach toczyły się w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta. Zwycięzcy grup drogą losowania tworzyli pary półfinałowe.

II rundę GP Barlinka 2019 wygrał nasz gość z Gorzowa Grzegorz Raczyński, drugie miejsce zajął Piotr Staszak, a trzecie miejsce przypadło w udziale Marcinowi Strychowi.

Pełne wyniki TUTAJ

Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019

Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019 published on Brak komentarzy do Start Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019

No to startujemy!

Od jutra zaczynamy zmagania w ramach Barlineckiej Ligii Tenisowej 2019. Do współzawodnictwa zgłosiło się 21 zawodników, którzy utworzyli dwie grupy Pro i Master. Terminarze spotkań zostały zamieszczone na stronach naszego stowarzyszenia. Zachęcam wszystkich uczestników do korzystania z aplikacji Whatsapp w celu podawania wyników. W tym celu w tej aplikacji utworzono grupy, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą znali wyniki meczów ze swojej grupy natychmiast po ich podaniu. Przypominam o prawidłowym podawaniu wyników tj: Gospodarz/Gość 6/4, 3/6, 7/5. Zwyczajowo wyniki podaje jak i zapewnia piłeczki gospodarz, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to gość, szczególnie gdy akurat on wygrał i chce się tym pochwalić :), to tylko kwestia dogadania, ważne aby je podać…Oczywiście jak dotychczas wyniki równolegle podawane będą na stronach naszego klubu.

Pozostaje życzyć wielu niezapomnianych wrażeń, jak najlepszych wyników, poprawy swoich umiejętności i realizacji założeń odnośnie uzyskiwanych wyników, a co najważniejsze sezonu bez kontuzji….

Powodzenia i do zobaczenia na korcie!

I runda Grand Prix Barlinka 2019

I runda Grand Prix Barlinka 2019 published on Brak komentarzy do I runda Grand Prix Barlinka 2019

W najbliższą sobotę tj. 18 maja zapraszamy wszystkich sympatyków współzawodnictwa w tenisie w grze pojedynczej. Rozpoczynamy rozgrywki z cyklu Grand Prix Barlinka 2019. Rozstawienie pierwszej rundy odbędzie się w oparciu o wyniki z roku ubiegłego. Zapisy i początek turnieju godzina 11:00, serdecznie zapraszamy!

Rozstrzygnięcia Turnieju im. Bogusława Kuklinowskiego

Rozstrzygnięcia Turnieju im. Bogusława Kuklinowskiego published on Brak komentarzy do Rozstrzygnięcia Turnieju im. Bogusława Kuklinowskiego

1-go maja do Turnieju otwarcia sezonu  im. Bogusława Kuklinowskiego zgłosiło się dziewięć par. Utworzono dwie grupy w których rozegrano mecze w systemie każdy z każdym do wygrania jednego pełnego seta.  Pierwsze dwie pary z każdej z grup utworzyły pary półfinałowe  ustawione na krzyż: pierwsza para grupy pierwszej z parą drugą grupy drugiej. Zestaw par półfinałowych :

  1. Orczyk / Maciejewski vs Organista / Raczyński
  2. Pyrek / Hyży vs Goryński / Bogusław

Do finału awansowały pary: Organista / Raczyński vs Goryński / Bogusław.

Po zaciętym i wyrównanym meczu finałowym zwycięstwo odniosła para Organista / Raczyński wynikiem 6/4. Serdecznie gratulujemy wygranym!

Za współorganizację serdecznie dziękujemy firmie Volvo, która przy tej okazji zaprezentowała z możliwością to przetestowania najnowsze swoje produkty Volvo XC90 o napędzie hybrydowym T8, nowe Volvo V60 R-Design oraz Volvo XC40

Turniej otwarcia sezonu im. Bogusława Kuklinowskiego

Turniej otwarcia sezonu im. Bogusława Kuklinowskiego published on Brak komentarzy do Turniej otwarcia sezonu im. Bogusława Kuklinowskiego

1 maja otwarcie sezonu tenisowego, odbędzie się  Turniej Tenisowy im. Bogusława Kuklinowskiego. Będzie to turniej gry podwójnej, pary będą dolosowywane. Współorganizatorem będzie firma Volvo, dzięki czemu będzie można zapoznać się z najnowszymi propozycjami tego znanego i cenionego producenta aut. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa do współzawodnictwa, rozpoczęcie godzina 8:45 w domku klubowym.